mixcurrency

UZS конвертор - Узбекистански сом калкулатор валутe

 
Узбекистански сом Узбекистански сом (UZS)
soʻm
Узбекистански сом
 
UZS -> AED - УАЕ дирхам УАЕ дирхам
د.إ 0.00030015935408478
Узбекистански сом
 
UZS -> AFN - Авганистански афган Авганистански афган
؋ 0.0064160776013533
Узбекистански сом
 
UZS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.0082300255783736
Узбекистански сом
 
UZS -> AMD - Јерменски драм Јерменски драм
֏ 0.031775122784365
Узбекистански сом
 
UZS -> ANG - Холандскоантилски гулден Холандскоантилски гулден
ƒ 0.00014778497822161
Узбекистански сом
 
UZS -> AOA - Анголска нова кванза Анголска нова кванза
Kz 0.06770342161822
Узбекистански сом
 
UZS -> ARS - Аргентински пезос Аргентински пезос
$ 0.028604303377489
Узбекистански сом
 
UZS -> AUD - Аустралијски долар​ Аустралијски долар​
A$ 0.00012806266292934
Узбекистански сом
 
UZS -> AWG - Арубијски гулден​ Арубијски гулден​
Afl. 0.0001473003783638
Узбекистански сом
 
UZS -> AZN - Азербејџански манат Азербејџански манат
₼ 0.00013892407390761
Узбекистански сом
 
UZS -> BAM - Босанскохерцеговачка марка Босанскохерцеговачка марка
KM 0.00015135369252016
Узбекистански сом
 
UZS -> BBD - Барбадоски долар​ Барбадоски долар​
Bds$ 0.00016344008695013
Узбекистански сом
 
UZS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.0090411787299071
Узбекистански сом
 
UZS -> BGN - Бугарски лев Бугарски лев
лв 0.00015120986524365
Узбекистански сом
 
UZS -> BHD - Бахреински динар​ Бахреински динар​
BD 3.080919187049E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> BIF - Бурундски франак​ Бурундски франак​
FBu 0.23242651325091
Узбекистански сом
 
UZS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 8.1720043475063E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> BND - Брунејски долар Брунејски долар
B$ 0.00011217383487648
Узбекистански сом
 
UZS -> BOB - Боливијски боливијано Боливијски боливијано
Bs. 0.00056662880304652
Узбекистански сом
 
UZS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.00040756237282318
Узбекистански сом
 
UZS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 8.1720043475063E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.0068228799777721
Узбекистански сом
 
UZS -> BWP - Боцванска пула Боцванска пула
P 0.0011232665135778
Узбекистански сом
 
UZS -> BYN - Белоруска рубља Белоруска рубља
Br 0.00020696990250799
Узбекистански сом
 
UZS -> BZD - Белиски долар Белиски долар
BZ$ 0.00016528941153397
Узбекистански сом
 
UZS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.00011050184278698
Узбекистански сом
 
UZS -> CDF - Конгоански франак Конгоански франак
FC 0.20344123103073
Узбекистански сом
 
UZS -> CHF - Швајцарски франак Швајцарски франак
SFr 7.4912682133547E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> CLP - Чилеански пезос Чилеански пезос
CLP$ 0.073883091305805
Узбекистански сом
 
UZS -> CNY - Кинески јуан Кинески јуан
元 0.00059689136954621
Узбекистански сом
 
UZS -> COP - Колумбијски пезос Колумбијски пезос
COL$ 0.33237502962352
Узбекистански сом
 
UZS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 0.044156690011359
Узбекистански сом
 
UZS -> CUC - Кубански конвертибилни пезос Кубански конвертибилни пезос
CUC$ 8.1720043475063E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> CUP - Кубански пезос Кубански пезос
CUP$ 0.0021042911194829
Узбекистански сом
 
UZS -> CVE - Зеленортски ескудо Зеленортски ескудо
Esc 0.0085331252196226
Узбекистански сом
 
UZS -> CZK - Чешка круна Чешка круна
Kč 0.0018857717232306
Узбекистански сом
 
UZS -> DJF - Џибутски франак Џибутски франак
Fdj 0.014599694367037
Узбекистански сом
 
UZS -> DKK - Данска круна Данска круна
kr. 0.00057650793910222
Узбекистански сом
 
UZS -> DOP - Доминикански пезос Доминикански пезос
RD$ 0.0046509246622919
Узбекистански сом
 
UZS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.011229641494169
Узбекистански сом
 
UZS -> EGP - Египатска фунта Египатска фунта
E£ 0.0025281402969706
Узбекистански сом
 
UZS -> ERN - Еритрејска накфа Еритрејска накфа
Nfk 0.0012258006521259
Узбекистански сом
 
UZS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.0045364757414051
Узбекистански сом
 
UZS -> EUR - Евро Евро
€ 7.7317457852888E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> FJD - Фиџи долар Фиџи долар
FJ$ 0.00018518579051884
Узбекистански сом
 
UZS -> FKP - Фолкландска фунта Фолкландска фунта
FK£ 6.7238598010934E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> GBP - Британска фунта Британска фунта
£ 6.7238598010934E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> GEL - Грузијски лари Грузијски лари
₾ 0.00021819251607842
Узбекистански сом
 
UZS -> GHS - Гански седи Гански седи
GH₵ 0.00094667767163252
Узбекистански сом
 
UZS -> GIP - Гибралтарска фунта Гибралтарска фунта
£ 6.7238598010934E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> GMD - Гамбијски даласи Гамбијски даласи
D 0.0053158888280529
Узбекистански сом
 
UZS -> GNF - Гвинејски франак Гвинејски франак
GFr 0.70406720656375
Узбекистански сом
 
UZS -> GTQ - Гватемалски кецал Гватемалски кецал
Q 0.00064448021966348
Узбекистански сом
 
UZS -> GYD - Гвајана долар Гвајана долар
GY$ 0.017155161846546
Узбекистански сом
 
UZS -> HKD - Хонгконг долар Хонгконг долар
HK$ 0.00063912020201195
Узбекистански сом
 
UZS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.0020216394675122
Узбекистански сом
 
UZS -> HRK - Хрватска куна Хрватска куна
kn 0.00058266227557633
Узбекистански сом
 
UZS -> HTG - Хаићански гурд Хаићански гурд
G 0.011029345667612
Узбекистански сом
 
UZS -> HUF - Мађарска форинта Мађарска форинта
Ft 0.030059982511911
Узбекистански сом
 
UZS -> IDR - Индонежанска рупија Индонежанска рупија
Rp 1.2682705587199
Узбекистански сом
 
UZS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.00031286763804558
Узбекистански сом
 
UZS -> INR - Индијска рупија Индијска рупија
₹ 0.006802253838799
Узбекистански сом
 
UZS -> IQD - Ирачки динар Ирачки динар
د.ع 0.10738912633102
Узбекистански сом
 
UZS -> IRR - Ирански ријал Ирански ријал
﷼ 3.4526718368214
Узбекистански сом
 
UZS -> ISK - Исландска круна Исландска круна
Íkr 0.011219344768691
Узбекистански сом
 
UZS -> JMD - Јамајчански долар Јамајчански долар
J$ 0.012670447580678
Узбекистански сом
 
UZS -> JOD - Јордански динар Јордански динар
JD 5.80048868586E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> JPY - Јапански јен Јапански јен
JP¥ 0.012180535920045
Узбекистански сом
 
UZS -> KES - Кенијски шилинг Кенијски шилинг
KSh 0.012086394429962
Узбекистански сом
 
UZS -> KGS - Киргистански сом Киргистански сом
с 0.0072493850566729
Узбекистански сом
 
UZS -> KHR - Камбоџански ријал Камбоџански ријал
៛ 0.33756997278723
Узбекистански сом
 
UZS -> KMF - Коморски франак Коморски франак
CF 0.038077454257206
Узбекистански сом
 
UZS -> KPW - Севернокорејски вон Севернокорејски вон
₩ 0.073548039127557
Узбекистански сом
 
UZS -> KRW - Јужнокорејски вон Јужнокорејски вон
₩ 0.11040786473698
Узбекистански сом
 
UZS -> KWD - Кувајтски динар Кувајтски динар
KD 2.5269553563402E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> KYD - Кајмански долар Кајмански долар
CI$ 6.8332175632717E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> KZT - Казахстански тенге Казахстански тенге
₸ 0.039323112879896
Узбекистански сом
 
UZS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 1.6518480987832
Узбекистански сом
 
UZS -> LBP - Либанска фунта Либанска фунта
ل.ل.‎ 1.2296333221649
Узбекистански сом
 
UZS -> LKR - Шриланчанска рупија Шриланчанска рупија
Rs 0.026573723737221
Узбекистански сом
 
UZS -> LRD - Либеријски долар Либеријски долар
L$ 0.015240788108099
Узбекистански сом
 
UZS -> LSL - Лесотски лоти Лесотски лоти
M 0.0015564072600087
Узбекистански сом
 
UZS -> LYD - Либијски динар Либијски динар
LD 0.00039977853868218
Узбекистански сом
 
UZS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.00084112806348013
Узбекистански сом
 
UZS -> MDL - Молдавски леј Молдавски леј
L 0.001489535748433
Узбекистански сом
 
UZS -> MGA - Малгашки аријари Малгашки аријари
Ar 0.37214899198326
Узбекистански сом
 
UZS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.0047593017839485
Узбекистански сом
 
UZS -> MMK - Мјанмарски кјат Мјанмарски кјат
K 0.17220047561065
Узбекистански сом
 
UZS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 0.28193414998897
Узбекистански сом
 
UZS -> MOP - Макаоска петака Макаоска петака
MOP$ 0.00066053167060285
Узбекистански сом
 
UZS -> MRU - Мауританска угља Мауританска угља
UM 0.0031197116916866
Узбекистански сом
 
UZS -> MUR - Маурицијска рупија Маурицијска рупија
₨ 0.0036365419346403
Узбекистански сом
 
UZS -> MVR - Малдивска рупија Малдивска рупија
Rf 0.0012633918721245
Узбекистански сом
 
UZS -> MWK - Малавијска квача Малавијска квача
MK 0.090124132746039
Узбекистански сом
 
UZS -> MXN - Мексички пезос Мексички пезос
Mex$ 0.0014312938734483
Узбекистански сом
 
UZS -> MYR - Малезијски рингит Малезијски рингит
RM 0.00038453366457191
Узбекистански сом
 
UZS -> MZN - Мозамбички метикал Мозамбички метикал
MT 0.0052178247758828
Узбекистански сом
 
UZS -> NAD - Намибијски долар Намибијски долар
N$ 0.0015559496277652
Узбекистански сом
 
UZS -> NGN - Нигеријска наира Нигеријска наира
₦ 0.063921418006194
Узбекистански сом
 
UZS -> NIO - Никарагванска кордоба Никарагванска кордоба
C$ 0.0030003268801739
Узбекистански сом
 
UZS -> NOK - Норвешка круна Норвешка круна
kr 0.00088331194992196
Узбекистански сом
 
UZS -> NPR - Непалска рупија Непалска рупија
रु 0.010916490287573
Узбекистански сом
 
UZS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.00013766313363679
Узбекистански сом
 
UZS -> OMR - Омански ријал Омански ријал
﷼ 3.1462135017856E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 8.1720043475063E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> PEN - Перуански нуево сол Перуански нуево сол
S/ 0.00030978842680744
Узбекистански сом
 
UZS -> PGK - Новогвинејска кина Новогвинејска кина
K 0.00029847837279049
Узбекистански сом
 
UZS -> PHP - Филипински пезос Филипински пезос
₱ 0.0046500992898528
Узбекистански сом
 
UZS -> PKR - Пакистанска рупија Пакистанска рупија
₨ 0.023451609476256
Узбекистански сом
 
UZS -> PLN - Пољски злот Пољски злот
zł 0.00035572081164347
Узбекистански сом
 
UZS -> PYG - Парагвајски гварани Парагвајски гварани
₲ 0.59765136595053
Узбекистански сом
 
UZS -> QAR - Катарски ријал Катарски ријал
QR 0.0002975426782927
Узбекистански сом
 
UZS -> RON - Румунски леј Румунски леј
lei 0.00038438656849365
Узбекистански сом
 
UZS -> RSD - Српски динар Српски динар
дин 0.0090685549444712
Узбекистански сом
 
UZS -> RUB - Руска рубља Руска рубља
₽ 0.0078845540945828
Узбекистански сом
 
UZS -> RWF - Руандски франак Руандски франак
FRw 0.099059402299602
Узбекистански сом
 
UZS -> SAR - Саудијски ријал Саудијски ријал
SR 0.00030654005507931
Узбекистански сом
 
UZS -> SBD - Долар соломонских острва Долар соломонских острва
SI$ 0.00068509017806797
Узбекистански сом
 
UZS -> SCR - Сејшелска рупија Сејшелска рупија
SRe 0.0011130678521521
Узбекистански сом
 
UZS -> SDG - Суданска фунта Суданска фунта
SD 0.04915460615025
Узбекистански сом
 
UZS -> SEK - Шведска круна Шведска круна
kr 0.00089945165850828
Узбекистански сом
 
UZS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.00011192377154345
Узбекистански сом
 
UZS -> SHP - Свете Јелене фунта Свете Јелене фунта
£ 6.7238598010934E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> SLL - Сијералеонски леоне Сијералеонски леоне
Le 1.7136284516503
Узбекистански сом
 
UZS -> SOS - Сомалијски шилинг Сомалијски шилинг
Sh.So. 0.046865219132297
Узбекистански сом
 
UZS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.0031256282228342
Узбекистански сом
 
UZS -> STN - Саотомска добра Саотомска добра
Db 0.0018981359658083
Узбекистански сом
 
UZS -> SYP - Сиријска фунта Сиријска фунта
£S 0.2053240608324
Узбекистански сом
 
UZS -> SZL - Свазиландски лилангени Свазиландски лилангени
E 0.0015560068317956
Узбекистански сом
 
UZS -> THB - Тајландски бат Тајландски бат
฿ 0.0029833944871659
Узбекистански сом
 
UZS -> TJS - Таџикистански сомони Таџикистански сомони
ЅМ 0.00090075100719954
Узбекистански сом
 
UZS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.00028602015216272
Узбекистански сом
 
UZS -> TND - Туниски динар Туниски динар
DT 0.0002595428580768
Узбекистански сом
 
UZS -> TOP - Тонганска панга Тонганска панга
T$ 0.00019544819357844
Узбекистански сом
 
UZS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.0022310143908997
Узбекистански сом
 
UZS -> TTD - Тринидад и Тобаго долар Тринидад и Тобаго долар
TT$ 0.00055625362632693
Узбекистански сом
 
UZS -> TWD - Тајвански долар Тајвански долар
NT$ 0.0026344090415056
Узбекистански сом
 
UZS -> TZS - Танзанијски шилинг Танзанијски шилинг
TSh 0.20470870890503
Узбекистански сом
 
UZS -> UAH - Украјинска гривна Украјинска гривна
₴ 0.0030285529831902
Узбекистански сом
 
UZS -> UGX - Угандски шилинг Угандски шилинг
USh 0.30908318283225
Узбекистански сом
 
UZS -> USD - Амерички долар Амерички долар
$ 8.1720043475063E-5
Узбекистански сом
 
UZS -> UYU - Уругвајски пезос Уругвајски пезос
$ 0.0031280553081254
Узбекистански сом
 
Узбекистански сом (UZS)
soʻm 1
Узбекистански сом
 
UZS -> VES - Венецуелански боливар Венецуелански боливар
Bs.S. 0.0027826246843563
Узбекистански сом
 
UZS -> VND - Вијетнамски донг Вијетнамски донг
₫ 1.9929312162394
Узбекистански сом
 
UZS -> VUV - Вануатски вату Вануатски вату
Vt 0.0097019670014464
Узбекистански сом
 
UZS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.00022215593818696
Узбекистански сом
 
UZS -> XAF - Централноафрички франак
FCFA 0.050716929941407
Узбекистански сом
 
UZS -> XCD - Источнокарипски долар
$ 0.00022085250349353
Узбекистански сом
 
UZS -> XOF - Западноафрички франак
CFA 0.050716929941407
Узбекистански сом
 
UZS -> YER - Јеменски ријал Јеменски ријал
﷼ 0.020458612883982
Узбекистански сом
 
UZS -> ZAR - Јужноафрички ранд Јужноафрички ранд
R 0.0015546012470479
Узбекистански сом
 
UZS -> ZMW - Замбијска квача Замбијска квача
ZK 0.0017240967892195