mixcurrency

KGS конвертор - Киргистански сом калкулатор валутe

 
Киргистански сом Киргистански сом (KGS)
с
Киргистански сом
 
KGS -> AED - УАЕ дирхам УАЕ дирхам
د.إ 0.043319358205523
Киргистански сом
 
KGS -> AFN - Авганистански афган Авганистански афган
؋ 1.0667633721924
Киргистански сом
 
KGS -> ALL - Албански лек Албански лек
L 1.2444114230454
Киргистански сом
 
KGS -> AMD - Јерменски драм Јерменски драм
֏ 5.6263982498659
Киргистански сом
 
KGS -> ANG - Холандскоантилски гулден Холандскоантилски гулден
ƒ 0.021258351170785
Киргистански сом
 
KGS -> AOA - Анголска нова кванза Анголска нова кванза
Kz 7.0406340108617
Киргистански сом
 
KGS -> ARS - Аргентински пезос Аргентински пезос
$ 1.1751525765536
Киргистански сом
 
KGS -> AUD - Аустралијски долар​ Аустралијски долар​
A$ 0.015731984173315
Киргистански сом
 
KGS -> AWG - Арубијски гулден​ Арубијски гулден​
Afl. 0.021234528590045
Киргистански сом
 
KGS -> AZN - Азербејџански манат Азербејџански манат
₼ 0.020058141249034
Киргистански сом
 
KGS -> BAM - Босанскохерцеговачка марка Босанскохерцеговачка марка
KM 0.019897397795822
Киргистански сом
 
KGS -> BBD - Барбадоски долар​ Барбадоски долар​
Bds$ 0.023586713604227
Киргистански сом
 
KGS -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 1.0099854352043
Киргистански сом
 
KGS -> BGN - Бугарски лев Бугарски лев
лв 0.01989692606155
Киргистански сом
 
KGS -> BHD - Бахреински динар​ Бахреински динар​
BD 0.0044461073077535
Киргистански сом
 
KGS -> BIF - Бурундски франак​ Бурундски франак​
FBu 23.466539298413
Киргистански сом
 
KGS -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.011793356802113
Киргистански сом
 
KGS -> BND - Брунејски долар Брунејски долар
B$ 0.015919026812197
Киргистански сом
 
KGS -> BOB - Боливијски боливијано Боливијски боливијано
Bs. 0.081329229245166
Киргистански сом
 
KGS -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.065295099270581
Киргистански сом
 
KGS -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.011793356802113
Киргистански сом
 
KGS -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.88527186635768
Киргистански сом
 
KGS -> BWP - Боцванска пула Боцванска пула
P 0.13366000931675
Киргистански сом
 
KGS -> BYN - Белоруска рубља Белоруска рубља
Br 0.028582143678466
Киргистански сом
 
KGS -> BZD - Белиски долар Белиски долар
BZ$ 0.023776232848037
Киргистански сом
 
KGS -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.014592510039095
Киргистански сом
 
KGS -> CDF - Конгоански франак Конгоански франак
FC 23.420663140453
Киргистански сом
 
KGS -> CHF - Швајцарски франак Швајцарски франак
SFr 0.010825947743636
Киргистански сом
 
KGS -> CLP - Чилеански пезос Чилеански пезос
CLP$ 9.4983695684221
Киргистански сом
 
KGS -> CNY - Кинески јуан Кинески јуан
元 0.075532912310495
Киргистански сом
 
KGS -> COP - Колумбијски пезос Колумбијски пезос
COL$ 44.442793374492
Киргистански сом
 
KGS -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 7.4260527045115
Киргистански сом
 
KGS -> CUC - Кубански конвертибилни пезос Кубански конвертибилни пезос
CUC$ 0.011793356802113
Киргистански сом
 
KGS -> CUP - Кубански пезос Кубански пезос
CUP$ 0.30367893765442
Киргистански сом
 
KGS -> CVE - Зеленортски ескудо Зеленортски ескудо
Esc 1.1239069032414
Киргистански сом
 
KGS -> CZK - Чешка круна Чешка круна
Kč 0.2613785254766
Киргистански сом
 
KGS -> DJF - Џибутски франак Џибутски франак
Fdj 2.0998897321139
Киргистански сом
 
KGS -> DKK - Данска круна Данска круна
kr. 0.075607564259053
Киргистански сом
 
KGS -> DOP - Доминикански пезос Доминикански пезос
RD$ 0.66413463296125
Киргистански сом
 
KGS -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 1.6205605382488
Киргистански сом
 
KGS -> EGP - Египатска фунта Египатска фунта
E£ 0.18528071137528
Киргистански сом
 
KGS -> ERN - Еритрејска накфа Еритрејска накфа
Nfk 0.17690742804578
Киргистански сом
 
KGS -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.55889189619487
Киргистански сом
 
KGS -> EUR - Евро Евро
€ 0.010163184678071
Киргистански сом
 
KGS -> FJD - Фиџи долар Фиџи долар
FJ$ 0.024396917216532
Киргистански сом
 
KGS -> FKP - Фолкландска фунта Фолкландска фунта
FK£ 0.0085857288589338
Киргистански сом
 
KGS -> GBP - Британска фунта Британска фунта
£ 0.0085857288589338
Киргистански сом
 
KGS -> GEL - Грузијски лари Грузијски лари
₾ 0.037149073926657
Киргистански сом
 
KGS -> GHS - Гански седи Гански седи
GH₵ 0.071952331251806
Киргистански сом
 
KGS -> GIP - Гибралтарска фунта Гибралтарска фунта
£ 0.0085857288589338
Киргистански сом
 
KGS -> GMD - Гамбијски даласи Гамбијски даласи
D 0.6132545537099
Киргистански сом
 
KGS -> GNF - Гвинејски франак Гвинејски франак
GFr 113.69432798505
Киргистански сом
 
KGS -> GTQ - Гватемалски кецал Гватемалски кецал
Q 0.091284827256806
Киргистански сом
 
KGS -> GYD - Гвајана долар Гвајана долар
GY$ 2.4677599108422
Киргистански сом
 
KGS -> HKD - Хонгконг долар Хонгконг долар
HK$ 0.091725309133365
Киргистански сом
 
KGS -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.28429537641447
Киргистански сом
 
KGS -> HRK - Хрватска куна Хрватска куна
kn 0.076378495993207
Киргистански сом
 
KGS -> HTG - Хаићански гурд Хаићански гурд
G 1.1854210523212
Киргистански сом
 
KGS -> HUF - Мађарска форинта Мађарска форинта
Ft 3.6918395867608
Киргистански сом
 
KGS -> IDR - Индонежанска рупија Индонежанска рупија
Rp 167.77936988095
Киргистански сом
 
KGS -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.037625525541462
Киргистански сом
 
KGS -> INR - Индијска рупија Индијска рупија
₹ 0.88543697335291
Киргистански сом
 
KGS -> IQD - Ирачки динар Ирачки динар
د.ع 17.209573847052
Киргистански сом
 
KGS -> IRR - Ирански ријал Ирански ријал
﷼ 498.21035810528
Киргистански сом
 
KGS -> ISK - Исландска круна Исландска круна
Íkr 1.5246451673772
Киргистански сом
 
KGS -> JMD - Јамајчански долар Јамајчански долар
J$ 1.8200451685566
Киргистански сом
 
KGS -> JOD - Јордански динар Јордански динар
JD 0.0083614899726984
Киргистански сом
 
KGS -> JPY - Јапански јен Јапански јен
JP¥ 1.3407041813347
Киргистански сом
 
KGS -> KES - Кенијски шилинг Кенијски шилинг
KSh 1.3104778078508
Киргистански сом
 
Киргистански сом (KGS)
с 1
Киргистански сом
 
KGS -> KHR - Камбоџански ријал Камбоџански ријал
៛ 48.006627866523
Киргистански сом
 
KGS -> KMF - Коморски франак Коморски франак
CF 5.0021522876164
Киргистански сом
 
KGS -> KPW - Севернокорејски вон Севернокорејски вон
₩ 10.614021121902
Киргистански сом
 
KGS -> KRW - Јужнокорејски вон Јужнокорејски вон
₩ 13.829008119726
Киргистански сом
 
KGS -> KWD - Кувајтски динар Кувајтски динар
KD 0.0035570886919398
Киргистански сом
 
KGS -> KYD - Кајмански долар Кајмански долар
CI$ 0.0098295388207823
Киргистански сом
 
KGS -> KZT - Казахстански тенге Казахстански тенге
₸ 5.0360346017089
Киргистански сом
 
KGS -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 120.60948067953
Киргистански сом
 
KGS -> LBP - Либанска фунта Либанска фунта
ل.ل.‎ 17.836980428924
Киргистански сом
 
KGS -> LKR - Шриланчанска рупија Шриланчанска рупија
Rs 2.3767859564707
Киргистански сом
 
KGS -> LRD - Либеријски долар Либеријски долар
L$ 1.7852193859199
Киргистански сом
 
KGS -> LSL - Лесотски лоти Лесотски лоти
M 0.17784382057587
Киргистански сом
 
KGS -> LYD - Либијски динар Либијски динар
LD 0.053666731530129
Киргистански сом
 
KGS -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.10698237482826
Киргистански сом
 
KGS -> MDL - Молдавски леј Молдавски леј
L 0.20671513736312
Киргистански сом
 
KGS -> MGA - Малгашки аријари Малгашки аријари
Ar 46.975652614882
Киргистански сом
 
KGS -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.62698673837028
Киргистански сом
 
KGS -> MMK - Мјанмарски кјат Мјанмарски кјат
K 21.285829692134
Киргистански сом
 
KGS -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 33.634535666059
Киргистански сом
 
KGS -> MOP - Макаоска петака Макаоска петака
MOP$ 0.094503706062375
Киргистански сом
 
KGS -> MRU - Мауританска угља Мауританска угља
UM 0.42706693319653
Киргистански сом
 
KGS -> MUR - Маурицијска рупија Маурицијска рупија
₨ 0.51244493976543
Киргистански сом
 
KGS -> MVR - Малдивска рупија Малдивска рупија
Rf 0.18220736259265
Киргистански сом
 
KGS -> MWK - Малавијска квача Малавијска квача
MK 9.6243815858527
Киргистански сом
 
KGS -> MXN - Мексички пезос Мексички пезос
Mex$ 0.23965398291143
Киргистански сом
 
KGS -> MYR - Малезијски рингит Малезијски рингит
RM 0.049010832198223
Киргистански сом
 
KGS -> MZN - Мозамбички метикал Мозамбички метикал
MT 0.75291148496052
Киргистански сом
 
KGS -> NAD - Намибијски долар Намибијски долар
N$ 0.17501341494336
Киргистански сом
 
KGS -> NGN - Нигеријска наира Нигеријска наира
₦ 4.8478951806447
Киргистански сом
 
KGS -> NIO - Никарагванска кордоба Никарагванска кордоба
C$ 0.41554600293655
Киргистански сом
 
KGS -> NOK - Норвешка круна Норвешка круна
kr 0.099472954884514
Киргистански сом
 
KGS -> NPR - Непалска рупија Непалска рупија
रु 1.4162878050794
Киргистански сом
 
KGS -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.016471663511944
Киргистански сом
 
KGS -> OMR - Омански ријал Омански ријал
﷼ 0.0045404069887432
Киргистански сом
 
KGS -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.011793356802113
Киргистански сом
 
KGS -> PEN - Перуански нуево сол Перуански нуево сол
S/ 0.047048889360623
Киргистански сом
 
KGS -> PGK - Новогвинејска кина Новогвинејска кина
K 0.041415202816254
Киргистански сом
 
KGS -> PHP - Филипински пезос Филипински пезос
₱ 0.59885486505451
Киргистански сом
 
KGS -> PKR - Пакистанска рупија Пакистанска рупија
₨ 2.043269826107
Киргистански сом
 
KGS -> PLN - Пољски злот Пољски злот
zł 0.046981785160419
Киргистански сом
 
KGS -> PYG - Парагвајски гварани Парагвајски гварани
₲ 81.65201342084
Киргистански сом
 
KGS -> QAR - Катарски ријал Катарски ријал
QR 0.042939612116495
Киргистански сом
 
KGS -> RON - Румунски леј Румунски леј
lei 0.050297487425333
Киргистански сом
 
KGS -> RSD - Српски динар Српски динар
дин 1.1963888741472
Киргистански сом
 
KGS -> RUB - Руска рубља Руска рубља
₽ 0.83368182702684
Киргистански сом
 
KGS -> RWF - Руандски франак Руандски франак
FRw 12.013538773609
Киргистански сом
 
KGS -> SAR - Саудијски ријал Саудијски ријал
SR 0.044233815091959
Киргистански сом
 
KGS -> SBD - Долар соломонских острва Долар соломонских острва
SI$ 0.094650297487425
Киргистански сом
 
KGS -> SCR - Сејшелска рупија Сејшелска рупија
SRe 0.17625643475031
Киргистански сом
 
KGS -> SDG - Суданска фунта Суданска фунта
SD 5.1949736713309
Киргистански сом
 
KGS -> SEK - Шведска круна Шведска круна
kr 0.1012535158945
Киргистански сом
 
KGS -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.015914191535908
Киргистански сом
 
KGS -> SHP - Свете Јелене фунта Свете Јелене фунта
£ 0.0085857288589338
Киргистански сом
 
KGS -> SLL - Сијералеонски леоне Сијералеонски леоне
Le 126.10754362068
Киргистански сом
 
KGS -> SOS - Сомалијски шилинг Сомалијски шилинг
Sh.So. 6.8232942383555
Киргистански сом
 
KGS -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.2522186252484
Киргистански сом
 
KGS -> STN - Саотомска добра Саотомска добра
Db 0.25208300164517
Киргистански сом
 
KGS -> SYP - Сиријска фунта Сиријска фунта
£S 14.824485367393
Киргистански сом
 
KGS -> SZL - Свазиландски лилангени Свазиландски лилангени
E 0.17705012766309
Киргистански сом
 
KGS -> THB - Тајландски бат Тајландски бат
฿ 0.3928367150784
Киргистански сом
 
KGS -> TJS - Таџикистански сомони Таџикистански сомони
ЅМ 0.13263988395337
Киргистански сом
 
KGS -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.041335715591407
Киргистански сом
 
KGS -> TND - Туниски динар Туниски динар
DT 0.033280852895564
Киргистански сом
 
KGS -> TOP - Тонганска панга Тонганска панга
T$ 0.026387282044025
Киргистански сом
 
KGS -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.11215423352026
Киргистански сом
 
KGS -> TTD - Тринидад и Тобаго долар Тринидад и Тобаго долар
TT$ 0.080063566193163
Киргистански сом
 
KGS -> TWD - Тајвански долар Тајвански долар
NT$ 0.32853343711487
Киргистански сом
 
KGS -> TZS - Танзанијски шилинг Танзанијски шилинг
TSh 27.18852270516
Киргистански сом
 
KGS -> UAH - Украјинска гривна Украјинска гривна
₴ 0.31117243656648
Киргистански сом
 
KGS -> UGX - Угандски шилинг Угандски шилинг
USh 41.909344466262
Киргистански сом
 
KGS -> USD - Амерички долар Амерички долар
$ 0.011793356802113
Киргистански сом
 
KGS -> UYU - Уругвајски пезос Уругвајски пезос
$ 0.51360422673908
Киргистански сом
 
KGS -> UZS - Узбекистански сом Узбекистански сом
soʻm 125.92592592593
Киргистански сом
 
KGS -> VES - Венецуелански боливар Венецуелански боливар
Bs.S. 0.050581707324264
Киргистански сом
 
KGS -> VND - Вијетнамски донг Вијетнамски донг
₫ 268.18329235142
Киргистански сом
 
KGS -> VUV - Вануатски вату Вануатски вату
Vt 1.3165631799607
Киргистански сом
 
KGS -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.030286401669939
Киргистански сом
 
KGS -> XAF - Централноафрички франак
FCFA 6.6666076998827
Киргистански сом
 
KGS -> XCD - Источнокарипски долар
$ 0.031872136425551
Киргистански сом
 
KGS -> XOF - Западноафрички франак
CFA 6.6666076998827
Киргистански сом
 
KGS -> YER - Јеменски ријал Јеменски ријал
﷼ 2.9512875397289
Киргистански сом
 
KGS -> ZAR - Јужноафрички ранд Јужноафрички ранд
R 0.17790632536692
Киргистански сом
 
KGS -> ZMW - Замбијска квача Замбијска квача
ZK 0.20317713032249