mixcurrency

AOA конвертор - Анголска нова кванза калкулатор валутe

 
Анголска нова кванза Анголска нова кванза (AOA)
Kz
Анголска нова кванза
 
AOA -> AED - УАЕ дирхам УАЕ дирхам
د.إ 0.0042984201287303
Анголска нова кванза
 
AOA -> AFN - Авганистански афган Авганистански афган
؋ 0.082679695728496
Анголска нова кванза
 
AOA -> ALL - Албански лек Албански лек
L 0.10958724400234
Анголска нова кванза
 
AOA -> AMD - Јерменски драм Јерменски драм
֏ 0.45330602691633
Анголска нова кванза
 
AOA -> ANG - Холандскоантилски гулден Холандскоантилски гулден
ƒ 0.002104716208309
Анголска нова кванза
 
Анголска нова кванза (AOA)
Kz 1
Анголска нова кванза
 
AOA -> ARS - Аргентински пезос Аргентински пезос
$ 1.0577366881217
Анголска нова кванза
 
AOA -> AUD - Аустралијски долар​ Аустралијски долар​
A$ 0.0017538443534231
Анголска нова кванза
 
AOA -> AWG - Арубијски гулден​ Арубијски гулден​
Afl. 0.0021064950263312
Анголска нова кванза
 
AOA -> AZN - Азербејџански манат Азербејџански манат
₼ 0.0019894675248683
Анголска нова кванза
 
AOA -> BAM - Босанскохерцеговачка марка Босанскохерцеговачка марка
KM 0.0021383850204798
Анголска нова кванза
 
AOA -> BBD - Барбадоски долар​ Барбадоски долар​
Bds$ 0.0023405500292569
Анголска нова кванза
 
AOA -> BDT - Бангладешка така Бангладешка така
৳ 0.1372159157402
Анголска нова кванза
 
AOA -> BGN - Бугарски лев Бугарски лев
лв 0.0021409362200117
Анголска нова кванза
 
AOA -> BHD - Бахреински динар​ Бахреински динар​
BD 0.00044062258630778
Анголска нова кванза
 
AOA -> BIF - Бурундски франак​ Бурундски франак​
FBu 3.3580222352253
Анголска нова кванза
 
AOA -> BMD - Бермудски долар Бермудски долар
BD$ 0.0011702750146284
Анголска нова кванза
 
AOA -> BND - Брунејски долар Брунејски долар
B$ 0.0015822001170275
Анголска нова кванза
 
AOA -> BOB - Боливијски боливијано Боливијски боливијано
Bs. 0.0080689760093622
Анголска нова кванза
 
AOA -> BRL - Бразилски реал Бразилски реал
R$ 0.0063570509069631
Анголска нова кванза
 
AOA -> BSD - Бахамски долар Бахамски долар
B$ 0.0011702750146284
Анголска нова кванза
 
AOA -> BTN - Бутански нгултрум Бутански нгултрум
Nu. 0.097518197776477
Анголска нова кванза
 
AOA -> BWP - Боцванска пула Боцванска пула
P 0.015738911644236
Анголска нова кванза
 
AOA -> BYN - Белоруска рубља Белоруска рубља
Br 0.0038217203042715
Анголска нова кванза
 
AOA -> BZD - Белиски долар Белиски долар
BZ$ 0.0023538911644236
Анголска нова кванза
 
AOA -> CAD - Канадски долар Канадски долар
Can$ 0.0016031012287888
Анголска нова кванза
 
AOA -> CDF - Конгоански франак Конгоански франак
FC 3.3019426565243
Анголска нова кванза
 
AOA -> CHF - Швајцарски франак Швајцарски франак
SFr 0.0010456500877706
Анголска нова кванза
 
AOA -> CLP - Чилеански пезос Чилеански пезос
CLP$ 1.0883639555295
Анголска нова кванза
 
AOA -> CNY - Кинески јуан Кинески јуан
元 0.0084977179637215
Анголска нова кванза
 
AOA -> COP - Колумбијски пезос Колумбијски пезос
COL$ 4.8722176711527
Анголска нова кванза
 
AOA -> CRC - Костарикански колон Костарикански колон
₡ 0.61042129900527
Анголска нова кванза
 
AOA -> CUC - Кубански конвертибилни пезос Кубански конвертибилни пезос
CUC$ 0.0011702750146284
Анголска нова кванза
 
AOA -> CUP - Кубански пезос Кубански пезос
CUP$ 0.030134581626682
Анголска нова кванза
 
AOA -> CVE - Зеленортски ескудо Зеленортски ескудо
Esc 0.12055939145699
Анголска нова кванза
 
AOA -> CZK - Чешка круна Чешка круна
Kč 0.027285196021065
Анголска нова кванза
 
AOA -> DJF - Џибутски франак Џибутски франак
Fdj 0.20792393212405
Анголска нова кванза
 
AOA -> DKK - Данска круна Данска круна
kr. 0.0081619660620246
Анголска нова кванза
 
AOA -> DOP - Доминикански пезос Доминикански пезос
RD$ 0.068925219426565
Анголска нова кванза
 
AOA -> DZD - Алжирски динар Алжирски динар
DA 0.15725453481568
Анголска нова кванза
 
AOA -> EGP - Египатска фунта Египатска фунта
E£ 0.055775424224693
Анголска нова кванза
 
AOA -> ERN - Еритрејска накфа Еритрејска накфа
Nfk 0.017554125219427
Анголска нова кванза
 
AOA -> ETB - Етиопски бир Етиопски бир
Br 0.067383265067291
Анголска нова кванза
 
AOA -> EUR - Евро Евро
€ 0.001094482153306
Анголска нова кванза
 
AOA -> FJD - Фиџи долар Фиџи долар
FJ$ 0.0026246342890579
Анголска нова кванза
 
AOA -> FKP - Фолкландска фунта Фолкландска фунта
FK£ 0.00092486249268578
Анголска нова кванза
 
AOA -> GBP - Британска фунта Британска фунта
£ 0.00092486249268578
Анголска нова кванза
 
AOA -> GEL - Грузијски лари Грузијски лари
₾ 0.0032826214160328
Анголска нова кванза
 
AOA -> GHS - Гански седи Гански седи
GH₵ 0.017692685781159
Анголска нова кванза
 
AOA -> GIP - Гибралтарска фунта Гибралтарска фунта
£ 0.00092486249268578
Анголска нова кванза
 
AOA -> GMD - Гамбијски даласи Гамбијски даласи
D 0.079286132241077
Анголска нова кванза
 
AOA -> GNF - Гвинејски франак Гвинејски франак
GFr 10.053282621416
Анголска нова кванза
 
AOA -> GTQ - Гватемалски кецал Гватемалски кецал
Q 0.0090617437097718
Анголска нова кванза
 
AOA -> GYD - Гвајана долар Гвајана долар
GY$ 0.24417905207724
Анголска нова кванза
 
AOA -> HKD - Хонгконг долар Хонгконг долар
HK$ 0.0091341720304271
Анголска нова кванза
 
AOA -> HNL - Хондураска лемпира Хондураска лемпира
L 0.028886483323581
Анголска нова кванза
 
AOA -> HRK - Хрватска куна Хрватска куна
kn 0.0082462258630778
Анголска нова кванза
 
AOA -> HTG - Хаићански гурд Хаићански гурд
G 0.15478642480983
Анголска нова кванза
 
AOA -> HUF - Мађарска форинта Мађарска форинта
Ft 0.43252077238151
Анголска нова кванза
 
AOA -> IDR - Индонежанска рупија Индонежанска рупија
Rp 19.283323581042
Анголска нова кванза
 
AOA -> ILS - Израелски шекел Израелски шекел
₪ 0.0043758338209479
Анголска нова кванза
 
AOA -> INR - Индијска рупија Индијска рупија
₹ 0.097794499707431
Анголска нова кванза
 
AOA -> IQD - Ирачки динар Ирачки динар
د.ع 1.5298303101229
Анголска нова кванза
 
AOA -> IRR - Ирански ријал Ирански ријал
﷼ 49.253949678174
Анголска нова кванза
 
AOA -> ISK - Исландска круна Исландска круна
Íkr 0.16301930953774
Анголска нова кванза
 
AOA -> JMD - Јамајчански долар Јамајчански долар
J$ 0.18186892919836
Анголска нова кванза
 
AOA -> JOD - Јордански динар Јордански динар
JD 0.00082937390286717
Анголска нова кванза
 
AOA -> JPY - Јапански јен Јапански јен
JP¥ 0.18698069046226
Анголска нова кванза
 
AOA -> KES - Кенијски шилинг Кенијски шилинг
KSh 0.15123346986542
Анголска нова кванза
 
AOA -> KGS - Киргистански сом Киргистански сом
с 0.10153153891164
Анголска нова кванза
 
AOA -> KHR - Камбоџански ријал Камбоџански ријал
៛ 4.8140081919251
Анголска нова кванза
 
AOA -> KMF - Коморски франак Коморски франак
CF 0.53897015798713
Анголска нова кванза
 
AOA -> KPW - Севернокорејски вон Севернокорејски вон
₩ 1.0532475131656
Анголска нова кванза
 
AOA -> KRW - Јужнокорејски вон Јужнокорејски вон
₩ 1.6259684025746
Анголска нова кванза
 
AOA -> KWD - Кувајтски динар Кувајтски динар
KD 0.00035860971328262
Анголска нова кванза
 
AOA -> KYD - Кајмански долар Кајмански долар
CI$ 0.00097319719133996
Анголска нова кванза
 
AOA -> KZT - Казахстански тенге Казахстански тенге
₸ 0.54354125219427
Анголска нова кванза
 
AOA -> LAK - Лаоски кип Лаоски кип
₭ 25.670333528379
Анголска нова кванза
 
AOA -> LBP - Либанска фунта Либанска фунта
ل.ل.‎ 104.57659449971
Анголска нова кванза
 
AOA -> LKR - Шриланчанска рупија Шриланчанска рупија
Rs 0.35659801053248
Анголска нова кванза
 
AOA -> LRD - Либеријски долар Либеријски долар
L$ 0.22667524868344
Анголска нова кванза
 
AOA -> LSL - Лесотски лоти Лесотски лоти
M 0.020946167349327
Анголска нова кванза
 
AOA -> LYD - Либијски динар Либијски динар
LD 0.0056614043300176
Анголска нова кванза
 
AOA -> MAD - Марокански дирхам Марокански дирхам
DH 0.01163036863663
Анголска нова кванза
 
AOA -> MDL - Молдавски леј Молдавски леј
L 0.020830895260386
Анголска нова кванза
 
AOA -> MGA - Малгашки аријари Малгашки аријари
Ar 5.2875131655939
Анголска нова кванза
 
AOA -> MKD - Македонски денар Македонски денар
ден 0.067279695728496
Анголска нова кванза
 
AOA -> MMK - Мјанмарски кјат Мјанмарски кјат
K 2.4533996489175
Анголска нова кванза
 
AOA -> MNT - Монголски тугрик Монголски тугрик
₮ 4.0374488004681
Анголска нова кванза
 
AOA -> MOP - Макаоска петака Макаоска петака
MOP$ 0.0093860386190755
Анголска нова кванза
 
AOA -> MRU - Мауританска угља Мауританска угља
UM 0.045987712112346
Анголска нова кванза
 
AOA -> MUR - Маурицијска рупија Маурицијска рупија
₨ 0.054815681685196
Анголска нова кванза
 
AOA -> MVR - Малдивска рупија Малдивска рупија
Rf 0.018022235225278
Анголска нова кванза
 
AOA -> MWK - Малавијска квача Малавијска квача
MK 2.0247864248098
Анголска нова кванза
 
AOA -> MXN - Мексички пезос Мексички пезос
Mex$ 0.021194616734933
Анголска нова кванза
 
AOA -> MYR - Малезијски рингит Малезијски рингит
RM 0.0055155061439438
Анголска нова кванза
 
AOA -> MZN - Мозамбички метикал Мозамбички метикал
MT 0.074780573434757
Анголска нова кванза
 
AOA -> NAD - Намибијски долар Намибијски долар
N$ 0.020904388531305
Анголска нова кванза
 
AOA -> NGN - Нигеријска наира Нигеријска наира
₦ 1.7413692217671
Анголска нова кванза
 
AOA -> NIO - Никарагванска кордоба Никарагванска кордоба
C$ 0.042990754827384
Анголска нова кванза
 
AOA -> NOK - Норвешка круна Норвешка круна
kr 0.012354008191925
Анголска нова кванза
 
AOA -> NPR - Непалска рупија Непалска рупија
रु 0.15602808660035
Анголска нова кванза
 
AOA -> NZD - Новозеландски долар Новозеландски долар
NZ$ 0.0019120538326507
Анголска нова кванза
 
AOA -> OMR - Омански ријал Омански ријал
﷼ 0.00045012053832651
Анголска нова кванза
 
AOA -> PAB - Панамска балбоа Панамска балбоа
B/. 0.0011702750146284
Анголска нова кванза
 
AOA -> PEN - Перуански нуево сол Перуански нуево сол
S/ 0.0044441661790521
Анголска нова кванза
 
AOA -> PGK - Новогвинејска кина Новогвинејска кина
K 0.0045549210064365
Анголска нова кванза
 
AOA -> PHP - Филипински пезос Филипински пезос
₱ 0.068894090111176
Анголска нова кванза
 
AOA -> PKR - Пакистанска рупија Пакистанска рупија
₨ 0.3252322995904
Анголска нова кванза
 
AOA -> PLN - Пољски злот Пољски злот
zł 0.0047327442949093
Анголска нова кванза
 
AOA -> PYG - Парагвајски гварани Парагвајски гварани
₲ 8.7905207723815
Анголска нова кванза
 
AOA -> QAR - Катарски ријал Катарски ријал
QR 0.0042592861322411
Анголска нова кванза
 
AOA -> RON - Румунски леј Румунски леј
lei 0.0054447045055588
Анголска нова кванза
 
AOA -> RSD - Српски динар Српски динар
дин 0.1279836161498
Анголска нова кванза
 
AOA -> RUB - Руска рубља Руска рубља
₽ 0.10315822118198
Анголска нова кванза
 
AOA -> RWF - Руандски франак Руандски франак
FRw 1.5333294324166
Анголска нова кванза
 
AOA -> SAR - Саудијски ријал Саудијски ријал
SR 0.0043923698069046
Анголска нова кванза
 
AOA -> SBD - Долар соломонских острва Долар соломонских острва
SI$ 0.0098940198946752
Анголска нова кванза
 
AOA -> SCR - Сејшелска рупија Сејшелска рупија
SRe 0.017172732592159
Анголска нова кванза
 
AOA -> SDG - Суданска фунта Суданска фунта
SD 0.70333528379169
Анголска нова кванза
 
AOA -> SEK - Шведска круна Шведска круна
kr 0.012296664716208
Анголска нова кванза
 
AOA -> SGD - Сингапурски долар Сингапурски долар
S$ 0.0015859566998245
Анголска нова кванза
 
AOA -> SHP - Свете Јелене фунта Свете Јелене фунта
£ 0.00092486249268578
Анголска нова кванза
 
AOA -> SLL - Сијералеонски леоне Сијералеонски леоне
Le 24.540081919251
Анголска нова кванза
 
AOA -> SOS - Сомалијски шилинг Сомалијски шилинг
Sh.So. 0.66738560561732
Анголска нова кванза
 
AOA -> SRD - Суринамски долар Суринамски долар
$ 0.036040959625512
Анголска нова кванза
 
AOA -> STN - Саотомска добра Саотомска добра
Db 0.026787244002341
Анголска нова кванза
 
AOA -> SYP - Сиријска фунта Сиријска фунта
£S 2.9403510825044
Анголска нова кванза
 
AOA -> SZL - Свазиландски лилангени Свазиландски лилангени
E 0.020895143358689
Анголска нова кванза
 
AOA -> THB - Тајландски бат Тајландски бат
฿ 0.042909888823874
Анголска нова кванза
 
AOA -> TJS - Таџикистански сомони Таџикистански сомони
ЅМ 0.012413809245173
Анголска нова кванза
 
AOA -> TMT - Туркменистански манат Туркменистански манат
T 0.0041076653013458
Анголска нова кванза
 
AOA -> TND - Туниски динар Туниски динар
DT 0.0036618724400234
Анголска нова кванза
 
AOA -> TOP - Тонганска панга Тонганска панга
T$ 0.00276160327677
Анголска нова кванза
 
AOA -> TRY - Турска лира Турска лира
₺ 0.038420128730252
Анголска нова кванза
 
AOA -> TTD - Тринидад и Тобаго долар Тринидад и Тобаго долар
TT$ 0.0079246576945582
Анголска нова кванза
 
AOA -> TWD - Тајвански долар Тајвански долар
NT$ 0.03788718548859
Анголска нова кванза
 
AOA -> TZS - Танзанијски шилинг Танзанијски шилинг
TSh 3.065441778818
Анголска нова кванза
 
AOA -> UAH - Украјинска гривна Украјинска гривна
₴ 0.047234757167934
Анголска нова кванза
 
AOA -> UGX - Угандски шилинг Угандски шилинг
USh 4.3789116442364
Анголска нова кванза
 
AOA -> USD - Амерички долар Амерички долар
$ 0.0011702750146284
Анголска нова кванза
 
AOA -> UYU - Уругвајски пезос Уругвајски пезос
$ 0.046208543007607
Анголска нова кванза
 
AOA -> UZS - Узбекистански сом Узбекистански сом
soʻm 14.760444704506
Анголска нова кванза
 
AOA -> VES - Венецуелански боливар Венецуелански боливар
Bs.S. 0.042513750731422
Анголска нова кванза
 
AOA -> VND - Вијетнамски донг Вијетнамски донг
₫ 29.789350497367
Анголска нова кванза
 
AOA -> VUV - Вануатски вату Вануатски вату
Vt 0.13893739028672
Анголска нова кванза
 
AOA -> WST - Самоанска тала Самоанска тала
WS$ 0.0032767700409596
Анголска нова кванза
 
AOA -> XAF - Централноафрички франак
FCFA 0.71793329432417
Анголска нова кванза
 
AOA -> XCD - Источнокарипски долар
$ 0.0031627267407841
Анголска нова кванза
 
AOA -> XOF - Западноафрички франак
CFA 0.71793329432417
Анголска нова кванза
 
AOA -> YER - Јеменски ријал Јеменски ријал
﷼ 0.29297834991223
Анголска нова кванза
 
AOA -> ZAR - Јужноафрички ранд Јужноафрички ранд
R 0.021022820362785
Анголска нова кванза
 
AOA -> ZMW - Замбијска квача Замбијска квача
ZK 0.029750263311878